Miejski Zespół Szkół

Szkoła podstawowa Nr 1Jadłospis

Jadłospis obiadów szkolnych

Czytaj więcej

Poradniki

Dla wszystkich użytkowników dziennika elektronicznego pomocne wideo poradniki.

Czytaj więcej

Dziennik

Nasz dziennik elektroniczny

ZALOGUJ SIĘ

Poczta

Poczta służbowa naszych pracowników

ZALOGUJ SIĘ

28 września młodzież Miejskiego Zespołu Szkół wzięła udział w zawodach Biathlonu Letniego w ramach Finału Dolnośląskiego Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej. W zawodach rozgrywanych na pięknych trasach przy Transgranicznym Centrum Turystyki Aktywnej w Jeleniej Górze wzięło udział ponad 300 zawodników z 17 Szkół Podstawowych specjalizujących się w tej dyscyplinie sportu. Naszą szkołę reprezentowało 29 uczniów startujących w 3 kategoriach wiekowych.

Wśród dziewcząt w roczniku 2011 i młodsze na najwyższym stopniu podium stanęła Zofia Krzcot zdobywając złoty medal i tytuł Mistrza Województwa. Podobny wynik w kategorii chłopców w roczniku 2009-2010 zanotował Tymon Żyłkiewicz zdobywając tytuł Mistrza Województwa i złoty medal Igrzysk.

Dzięki dobrej postawie wszystkich naszych młodych sportowców w kategoriach zespołowych szkoła nasza uplasowała się kolejno na następujących miejscach:

Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewczęta i chłopcy II miejsce, w klasyfikacji drużynowej chłopcy III miejsce.

Dziękujemy wszystkim naszym sportowcom biorącym udział w Igrzyskach za ogromną walkę i sportową postawę Życzymy Wam wielu sportowych sukcesów.

rm

Tutaj wyniki indywidualne, a tutaj wyniki drużynowe Finałów.

 

 

 

Pin It